В коробку
0
Зворотній зв'язок
УМОВИ ДОСТАВКИ

Pizza

доставка з 10 - 23

Вашому апетиту буде де розгулятися. У нас є і класичні, і оригінальні авторські рецепти піци. А якщо вже й цього мало, беріть все в свої руки і створюйте свою унікальну піцу за допомогою нашого конструктора.

вибрати

Sushi

доставка з 10 - 23

Кожен шматочок наших суші робить Вас ближче до цвітіння сакури, адже ми готуємо їх за стандартами японської кухні. А, якщо раптом Вам захочеться нової Японії - тоді спробуйте суші за новими рецептами.

вибрати

Наше меню

доставка з 10 - 23

Улюблене і неповторне! У ньому є все для задоволення апетиту і душі, є традиційні страви італійської та японської кухні, які доповнюються нашими авторськими рецептами і кулінарними переосмисленнями.

вибрати

Про нас

Бонджорно,
дорогі гості!

Ви знайшли нас зовсім не випадково, також і не випадково ми назвалися «Зелений Перець», а саме так перекладається Пепе Верде з італійської. Ми поєднуємо протилежності і робимо смак яскравіше. У нас є свій характер - різкий у всьому, що стосується якості: тільки свіжі продукти, без заморозки та напівфабрикатів. І баста! Атмосфера нашого кафе / ресторанчика завжди м'яка і душевна. Її хочеться смакувати не менш, ніж шматочок нашої авторської піци або суші. Приходьте до нас скоріше або замовляйте доставку.Для сусідів у нас приємний бонус - безкоштовна доставка на Осокорки, Позняки і Харківський масив. При самовивозі кожен гість отримує приємну знижку.

дивитися меню

Наші Партнери

Зарезервувати столик

044 355 55 54

Зарезервувати